
Magneetlasapparaat VERTICAAL

Polystar magneetlasapparaten verticaal voor het sealen van folie
Hier vindt u een selectie Polystar magneetlasapparaten in verticale uitvoering, verkrijgbaar in werkbreedtes van 40, 60, 80 en 100 cm. Deze folielasapparaten werken volgens het warmte-impulsprincipe en zijn te bedienen met een elektrische voetschakelaar.
U kunt direct met het sealen beginnen, zonder wachttijd. Dankzij de eenvoudige bediening raakt u snel vertrouwd met het apparaat. De lasnaden blijven daarbij van constante kwaliteit. Door de elektronische temperatuurregeling worden de sealnaden steeds gecontroleerd, met perfecte resultaten als gevolg.
Verkrijgbare uitvoeringen en werkbreedtes
- Verticale uitvoering
- Werkbreedtes van 40, 60, 80 en 100 cm
- Bediening via elektrische voetschakelaar
- Werkt volgens het warmte-impulsprincipe
Constante kwaliteit bij elke lasnaad
Een belangrijk pluspunt van deze magneetlasapparaten zijn de gelijkmatige lasnaden. De elektronische temperatuurregeling zorgt ervoor dat het lasproces continu gecontroleerd wordt, voor consistente en nette sealresultaten.
Praktische accessoires
Praktische accessoires zijn de folierolmagazijnen, die ook leverbaar zijn met snij-inrichting.

