Prijsvoordeel direct vanaf de fabriek
Persoonlijk deskundig advies
Alles uit één hand
Gecontroleerde merkkwaliteit al 20 jaar!
zakelijke klant
Zum Hauptinhalt springen
Service en advies
+49 4961 / 664 990
We helpen u graag!
Naar de chat
of per e-mail
Contact opnemen

Vacuümzakken 20 x 30 cm, zwart, eenzijdig transparant Artikelnummer: 10012003;0

Noch keine Bewertungen abgegeben
0 Bewertungen
jetzt: 11,98 €
statt: 15,57 €
2-5 werkdagen
Steuerhinweis: incl. BTW zzgl. Versandkosten

Ihre Vorteile auf einen Blick

  • Uiterst sterk: vacumeerzak geribbeld met grove structuur
  • Geschikt voor alle vacumeermachines
  • Breedte 20 cm (open zijde), lengte 30 cm
  • Max. vulvolume, lasbaar 1,7 l
  • Verpakkingseenheid = 50 zakken
  • Temperatuurbestendig van -20 °C tot +99 °C
Kundenbewertungen von allpax.de
20 Jahre Allpax Erfahrung
Versand innerhalb von 24h
Abgesichert durch Trusted Shops
Versand aus Deutschland

Vacuümzakken 20 x 30 cm, 50 stuks, zwart, eenzijdig transparant

Vacuümverpakken nu ook voor trendsetters! Anders dan bij conventionele vacuümzakken zijn deze stijlvolle speciale uitvoeringen aan één kant zwart. Zo kunt u uw levensmiddelen elegant presenteren. Door de geribbelde honingraatstructuur kunnen de zakken met elk vacumeermachine worden vacuümgetrokken, waardoor uw levensmiddelen tot wel tien keer langer vers blijven. Het sterke materiaal blokkeert zonlicht, is luchtdicht, uv- en röntgenbestendig en heeft een hoge doorsteekbestendigheid. Bovendien zijn de zakken perfect voor koken en geschikt voor de magnetron. Het inpakken van levensmiddelen voor de vriezer is ook geen probleem. In de sous-vide keuken zijn vacuümzakken inmiddels onmisbaar en deze speciale uitvoeringen garanderen perfect gegaarde maaltijden. En wanneer u last krijgt van reisplezier, zijn de zakken niet alleen geschikt voor koken, maar ook ideaal voor kleding. Op uw volgende reis kunt u heel eenvoudig ruimte besparen in uw koffer. Handschoenen, sokken en andere kleding die u nog moet inpakken, kunnen eenvoudig vacuüm verpakt worden.

Waarom hebben deze zakken een geribbelde structuur?

De zogenaamde honingraatstructuur bestaat uit luchtkanalen waardoor de lucht uit de zakken wordt afgezogen. Kleine vacumeermachines voor thuisgebruik hebben geen kamer en hebben deze luchtkanalen nodig om een vacuüm te creëren. Bij grotere kamervacuümmachines is deze geribbelde structuur niet nodig. In geval van twijfel raden wij aan om de goffreerde vacuümzakken te kopen, zodat u altijd aan de veilige kant zit.

Uw voordelen

  • Eenzijdig transparant voor het presenteren van levensmiddelen
  • Geschikt voor sous-vide en magnetron, kookvast
  • Aroma’s blijven in de zak behouden
  • Levensmiddelen blijven tot tien keer langer houdbaar
  • Sterk en scheurvast materiaal
  • Geschikt voor vrijwel elke vacumeermachine
  • Elegante zwarte zijde als modern accent
  • Ook geschikt voor in de vriezer en koeling

Opmerkingen

Om te voorkomen dat gevoelige levensmiddelen door de sterke vacuümkracht worden geplet, raden wij onze inlegborden met aluminium coating aan. Deze kartoninlays zijn volledig levensmiddelveilig en beschermen uw producten. Ook vacuümzakken kunnen dankzij de inlegborden niet door scherpe botten of randen worden doorstoken.

Ihre Vorteile auf einen Blick

  • Uiterst sterk: vacumeerzak geribbeld met grove structuur
  • Geschikt voor alle vacumeermachines
  • Breedte 20 cm (open zijde), lengte 30 cm
  • Max. vulvolume, lasbaar 1,7 l
  • Verpakkingseenheid = 50 zakken
  • Temperatuurbestendig van -20 °C tot +99 °C
Kundenbewertungen von allpax.de
20 Jahre Allpax Erfahrung
Versand innerhalb von 24h
Abgesichert durch Trusted Shops
Versand aus Deutschland

Technische gegevens

Afmetingen20 x 30 cm
MateriaalPA/PE meerlaags
Dikte170µ / 90µ (+/- 10%)
UitvoeringZwart, eenzijdig transparant
Temperatuurbestendigheid-20°C tot +99°C
Zubehör überspringen