Vacuümfolierollen, 15 cm breed met microstructuur
- Geschikt voor alle vacuümapparaten
- Set van 2 rollen
- Individueel op maat te snijden
- Vrij van weekmakers / BPA
- Breedte 15 cm
Vacuümfolierollen, 15 cm breed met microstructuur
- Geschikt voor alle vacuümapparaten
- Set van 2 rollen
- Individueel op maat te snijden
- Vrij van weekmakers / BPA
- Breedte 15 cm
Vacuümzakrollen 3 m x 15 cm
De Allpax vacuümzakrollen 3 m x 15 cm zijn geribbeld en ideaal om voedsel veilig en verantwoord te bewaren en de houdbaarheid te verlengen. Of het nu thuis, in de horeca of in de industrie is, uw delicatessen blijven in de vriezer beschermd tegen vriesbrand – zelfs bij -40 °C. Ook warmte is geen probleem: ze zijn kookvast en bestand tegen 100 °C gedurende 15 minuten.
Met een dikte van 105 µ bieden deze Allpax-vacuümzakken extra doorsteekweerstand en hoge mechanische sterkte. Ze zijn daarom perfect voor het verpakken van voedsel, non-food artikelen of farmaceutische producten. De duidelijk zichtbare luchtkanalen zorgen voor een snel en gelijkmatig vacuüm, vooral bij grote zakken of lange rollen. Bovendien voorkomt de diamantstructuur dat vloeistoffen worden meegezogen en bevordert ze een veilige lasnaad na het vacumeren.
De set van twee rollen is geschikt voor alle vacuümapparaten die werken met een zuigprincipe. Ze passen op onze huishoud- en commerciële vacuümmachines en op onze kamerloze vacuümmachines. Voor extra gemak hebben we ook een rollenbox. Voor producten met scherpe randen of punten, zoals botten, raden we onze snijplanken van levensmiddelengekeurd karton aan. Deze beschermen uw vacuümzakken en zorgen voor een aantrekkelijke verpakking.

Uw voordelen
- Geschikt voor voedsel, non-food of farmaceutische producten
- Bescherming tegen vriesbrand
- Zelf op maat te snijden
- Continue geribbelde structuur voor een gelijkmatig vacuüm
- Extra dik en scheurvast: 170 µ / 105 µ (± 10%)
- Hoge mechanische sterkte door energie-efficiënte honingraatstructuur
- Groot lasgebied en sterke lasnaad
- Verhoogde doorsteekweerstand en goede barrière
- Past op alle vacuümapparaten, inclusief kamerloze machines
- Vrij van BPA en weekmakers
- Double pack met twee rollen
Opmerkingen
Productietoleranties zijn technisch onvermijdelijk.
Uit milieuredenen leveren we de rollen zonder kartonnen kern. Omdat de folie in zichzelf is opgerold, kan het uiteinde soms lichte vouwen hebben. U kunt dit stuk echter eenvoudig rechttrekken en zonder problemen gebruiken.
Technische gegevens
Lengte | 3 m |
Breedte (openingzijde) | 15 cm |
Materiaal | PA/PE, meerlaag |
Materiaaldikte | 105 µ |
Kleur | Transparant |
Temperatuurbereik | -40 °C tot +100 °C |
Temperatuurbestendigheid |
-40 °C tot +40 °C langdurige opslag +41 °C tot +70 °C maximaal 2 uur +71 °C tot +100 °C maximaal 15 minuten |
1Oorspronkelijke dealerprijs 2Adviesprijs
Internet: http://www.allpax.nl
Email: info@allpax.nl Tel.: +0031 (0)70-3114189